pp opava spektrum služeb

O nás

Propagační podnik Opava byl založen v roce 1957 Českým svazem spotřebních družstev za účelem zajišťování reklamních a propagačních prací pro spotřební družstva (SD) severní Moravy.

V roce 1994 byl zaregistrován jako s.r.o. a z důvodu zachování jednotné image SD rozšířil svou působnost na území celé České republiky. V lednu 2006 byl odkoupen společně s nemovitostí v Solné ul. č. 13 od Svazu českých a moravských spotřebních družstev Praha do osobního vlastnictví.

V roli garanta ucelené image spotřebního družstevnictví působí společnost i nadále, díky dlouholeté praxi se však neorientuje pouze na tyto řetězce, ale především na běžné spotřebitele. Bohatými výrobními zkušenostmi jsme schopni zrealizovat jakoukoli zakázku. Můžeme Vám nabídnout veškeré služby v oblasti reklamy, jejichž bližší specifikaci včetně ukázek naleznete na těchto webových stránkách. Krédem naší společnosti je vyhovět zákazníkovi tak, aby oboustranná spokojenost byla samozřejmostí a základem dlouholeté vzájemné spolupráce.

Je jen na Vás, abyste se přesvědčili sami.

za Propagační podnik Opava s.r.o.
Moneta a Doris Gebkovy